CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (45 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Format
gl: Formato

en: Anchor
gl: Áncora

en: Separator
gl: Separador

en: Table
gl: Táboa

en: Undo
gl: Desfacer

en: Superscript
gl: Superíndice

en: Show blocks
gl: Amosar bloques

en: Bold
gl: Negriña

en: Copy
gl: Copiar

en: Redo
gl: Refacer

en: Italic
gl: Cursiva

en: Source code
gl: Código fuente

en: Subscript
gl: Subíndice

en: Indent
gl: Sangrar

en: Outdent
gl: Sangria francesa

en: Unlink
gl: Desvincular

en: Bullet list
gl: Lista con viñetas

en: Blockquote
gl: Bloque de cita

en: Underline
gl: Subliñado

en: Cut
gl: Cortar

en: Paste
gl: Pegar

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Numbered list
gl: Lista numerada

en: Teaser break
gl: Final do resumo

en: Strike-through
gl: Tachado

en: Align left
gl: Aliñar á esquerda

en: Align center
gl: Aliñar o centro

en: Align right
gl: Aliñar á dereita

en: Justify
gl: Xustificado

en: Horizontal rule
gl: Línea horizontal

en: Paste Text
gl: Pegar texto

en: Paste from Word
gl: Pegar dende Word

en: Remove format
gl: Eliminar formato

en: Character map
gl: Mapa de caracteres

en: HTML block format
gl: Formato de bloque HTML

en: Font style
gl: Estilo de fonte

en: Styles
gl: Estilos

en: Insert Teaser Break
gl: Inserir unha separación de resumo

en: Insert Page Break
gl: Inserir un salto de páxina

en: The document already contains a teaser break. Do you want to proceed by removing it first?
gl: O documento xa conten unha separación de resumo. Quere continuar eliminándoa antes?

en: Maximize
gl: Maximizar

en: Available buttons
gl: Botóns dispoñibles
