CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Link
gu: કડી

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Numbered list
gu: ક્રમાંકિત સૂચી

en: Align left
gu: ડાબી બાજુ ગોઠવો

en: Align center
gu: મધ્યમાં ગોઠવો

en: Align right
gu: જમણી બાજુ ગોઠવો

en: Remove format
gu: બંધારણ દૂર કરો

en: Font style
gu: લખાણ શૈલી
