CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Format
hi: प्रारूप

en: Anchor
hi: एंकर

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Table
hi: तालिका

en: Undo
hi: पूर्ववत करें

en: Show blocks
hi: ब्लॉक दिखाएं

en: Bold
hi: बोल्ड

en: Copy
hi: प्रतिलिपि

en: Toolbar configuration
hi: टूलबार विन्यास
