CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Format
hr: Oblik

en: Anchor
hr: Sidro

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Table
hr: Tablica

en: Undo
hr: Poništi

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Styles
hr: Stilovi
