CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Undo
hy: Չեղարկել
