CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Anchor
jv: Jangkar

en: Separator
jv: Watesan

en: Table
jv: Tabel

en: Undo
jv: Baléknā
