CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Format
lt: Formatas

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Table
lt: Lentelė

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: Strike-through
lt: Perbrauktas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Remove format
lt: Pašalinti formatavimą
