CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Table
my: ဇယား

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Bold
my: ထူရန်

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Redo
my: ပြန်လုပ်မည်

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: Cut
my: ဖြတ်ရန်

en: Align left
my: ဘယ်ညှိရန်

en: Align center
my: အလယ်ညှိရန်

en: Align right
my: ညာညှိရန်

en: Justify
my: ညှိရန်

en: Font style
my: စာလံုးပံုစံ

en: Maximize
my: မြင်ကွင်းအကျယ်ချဲ့ရန်
