CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Table
pl: Tabela

en: Undo
pl: Cofnij

en: Superscript
pl: Superskrypt

en: Show blocks
pl: Pokaż bloki

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Redo
pl: Popraw

en: Italic
pl: Kursywa

en: Source code
pl: Kod źródłowy

en: Subscript
pl: Subskrypt

en: Indent
pl: Wcięcie

en: Outdent
pl: Wysunięcie

en: Unlink
pl: Usuń odnośnik

en: Bullet list
pl: Wypunktowana lista

en: Blockquote
pl: Cytowanie

en: Underline
pl: Podkreślony

en: Cut
pl: Wytnij

en: Paste
pl: Wklej

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: Toolbar
pl: Pasek administracyjny

en: Numbered list
pl: Lista numerowana

en: Teaser break
pl: Podział treści

en: Strike-through
pl: Przekreślony

en: Align left
pl: Wyrównaj do lewej

en: Align center
pl: Wyrównaj do środka

en: Align right
pl: Wyrównaj do prawej

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: Horizontal rule
pl: Linia pozioma

en: Paste Text
pl: Wklej tekst

en: Paste from Word
pl: Wklej z Worda

en: Remove format
pl: Usuń format

en: Character map
pl: Mapa znaków

en: HTML block format
pl: Format bloku HTML

en: Font style
pl: Styl czcionki

en: Styles
pl: Style

en: Remove row
pl: Usuń wiersz

en: Insert Teaser Break
pl: Wstaw podział na skrót

en: Insert Page Break
pl: Wstaw podział strony

en: The document already contains a teaser break. Do you want to proceed by removing it first?
pl: Dokument zawiera już podział na skrót. Czy chcesz kontynuować usuwając go jako pierwszego?

en: Maximize
pl: Maksymalizuj

en: Toolbar configuration
pl: Konfiguracja paska narzędziowego

en: Available buttons
pl: Dostępne przyciski

en: Active toolbar
pl: Aktywny pasek narzędzi

en: WYSIWYG editing for rich text fields using CKEditor.
pl: Edycja typu WYSIWYG dla pól tekstowych przy użyciu CKEditor.
