CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Format
sk: Formát

en: Anchor
sk: Kotva

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Table
sk: Tabuľka

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Superscript
sk: Horný index

en: Show blocks
sk: Zobraziť bloky

en: Bold
sk: Hrubé

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Redo
sk: Obnoviť

en: Italic
sk: Šikmé

en: Source code
sk: Zdrojový kód

en: Subscript
sk: Dolný index

en: Indent
sk: Odsadenie

en: Bullet list
sk: Zoznam s odrážkami

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Paste
sk: Vložiť

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Numbered list
sk: Číslovaný výpis

en: Strike-through
sk: Preškrtnuté

en: Align left
sk: Zarovnať vľavo

en: Align center
sk: Zarovnať na stred

en: Align right
sk: Zarovnať vpravo

en: Justify
sk: Zarovnať do bloku

en: Horizontal rule
sk: Horizontálna čiara

en: Paste from Word
sk: Vložiť z Word-u

en: Remove format
sk: Odstrániť formátovanie

en: Character map
sk: Mapa znakov

en: Styles
sk: Štýly

en: Remove row
sk: Odstrániť riadok

en: Dividers
sk: Oddeľovače

en: Available buttons
sk: Dostupné tlačidlá
