CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Format
te: ఆకృతి

en: Table
te: పట్టిక
