CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Undo
ur: واپس
