Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Label
da: Etiket

en: Icon
da: Ikon

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: Formatter
da: Formatering
