Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Label
de: Beschriftung

en: Icon
de: Symbol

en: Add another item
de: Einen weiteren Eintrag hinzufügen

en: Formatter
de: Anzeigeformat

en: Formatters
de: Anzeigeformate
