Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Label
es: Etiqueta

en: Icon
es: Icono

en: Add another item
es: Añadir otro elemento

en: Formatter
es: Formateador

en: Formatters
es: Formateadores
