Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Label
fr: Libellé

en: Icon
fr: Icône

en: Add another item
fr: Ajouter un autre élément

en: Formatter
fr: Outil de mise en forme

en: Formatters
fr: Formateurs
