Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Label
gl: Etiqueta

en: Icon
gl: Icona

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Formatter
gl: Formateador
