Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Label
hu: Címke

en: Icon
hu: Ikon

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: Formatter
hu: Formázó

en: Formatters
hu: Formázók
