Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Label
pl: Etykieta

en: Icon
pl: Ikona

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Formatter
pl: Formater
