Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Label
ru: Метка

en: Icon
ru: Иконка

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: Formatter
ru: Форматер

en: Formatters
ru: Форматеры
