Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Label
sv: Etikett

en: Icon
sv: Ikon

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: Formatter
sv: Formaterare
