Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Label
uk: Мітка

en: Icon
uk: Іконка

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Formatter
uk: Форматер
