Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Label
ca: Etiqueta

en: Icon
ca: Icona

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Formatter
ca: Formatador
