Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Label
et: Nimetus

en: Icon
et: Ikoon

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Formatter
et: Vormindaja
