Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Label
fi: Tunnus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Formatter
fi: Muokkaaja
