Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Label
ja: ラベル

en: Icon
ja: アイコン

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: Formatter
ja: フォーマッター
