Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད
