Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Formatter
cs: Formátovač
