Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Label
he: תווית

en: Icon
he: סמל

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Formatter
he: פורמט
