Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Label
it: Etichetta

en: Icon
it: Icona

en: Add another item
it: Aggiungi un altro elemento

en: Formatter
it: Formattatore
