Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Label
lv: Etiķete

en: Icon
lv: Ikona

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Formatter
lv: Formatētājs
