Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Label
ro: Etichetă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: Formatter
ro: Tip de formatare
