Wysiwyg Fields (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Label
tr: Etiket

en: Icon
tr: Simge

en: Add another item
tr: Başka bir öğe ekle

en: Formatter
tr: Biçimleyici
