WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Allowed HTML tags: @tags
eu: Baimendutako HTML markak: @tags

en: Domains list
eu: Domeinu zerrenda
