WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: Allowed HTML tags: @tags
tr: İzin verilen HTML etiketleri: @tags

en: WYSIWYG Filter
tr: WYSIWYG filtresi

en: Color and background properties
tr: Renk ve zemin özellikleri
