WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Input filters
pl: Formatowanie treści

en: Font properties
pl: Właściwości czcionki

en: Style properties
pl: Właściwości stylu

en: Allowed HTML tags: @tags
pl: Dozwolone znaczniki HTML: @tags

en: Policy
pl: Polityka
