WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: Allowed HTML tags: @tags
cs: Povolené HTML značky: @tags

en: Policy
cs: Zásada
