WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Style properties
lv: Stila īpašības

en: Allowed HTML tags: @tags
lv: Atļautie HTML tagi: @tags
