WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: Style properties
he: מאפיני עיצוב

en: Allowed HTML tags: @tags
he: תגיות HTML מותרות: @tags
