WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc5) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: Font properties
hu: Betűkészlet tulajdonságok

en: HTML comments
hu: HTML megjegyzések

en: Style properties
hu: Stílus tulajdonságok

en: Allowed HTML tags: @tags
hu: Engedélyezett HTML jelölők: @tags

en: WYSIWYG Filter
hu: WYSIWYG szűrő

en: HTML elements and attributes
hu: HTML elemek és tulajdonságok

en: Advanced rules
hu: Speciális szabályok

en: Spam link deterrent settings
hu: Reklámszemét-hivatkozások távoltartásának beállításai

en: Policy
hu: Irányelv

en: Disabled - Do not add rel=&quot;nofollow&quot; to any link.
hu: Letiltott - Ne adja hozzá egy hivatkozáshoz sem a rel=&quot;nofollow&quot; tulajdonságot.

en: Whitelist - Add rel=&quot;nofollow&quot; to all links except those leading to domain names specified in the list below.
hu: Fehérlista - Adja hozzá a rel=&quot;nofollow&quot; tulajdonságot minden hivatkozáshoz, kivéve azokat, melyek az alábbi listában szereplő felső szintű domain nevekhez tartoznak.

en: Blacklist - Add rel=&quot;nofollow&quot; to all links leading to domain names specified in the list below.
hu: Feketelista - Adja hozzá a rel=&quot;nofollow&quot; tulajdonságot minden hivatkozáshoz, melyek az alábbi listában szereplő felső szintű domain nevekhez tartoznak.

en: If you choose the whitelist option, be sure to add your own domain names to the list!
hu: Ha a fehérlista van használatban, akkor a saját domain nevet mindenképpen hozzá kell adni.

en: Domains list
hu: Domain lista

en: Enter a comma separated list of top level domain names. Note that all subdomains will also be included. Example: example.com will match example.com, www.example.com, etc.
hu: Vesszővel elválasztott felsőszintű domain-nevek listáját kell megadni. Minden aldomain figyelembe lesz véve, például a www.example.com illeszkedni fog a megadott example.com címre.

en: The following elements cannot be allowed: %elements.
hu: A következő elemek nem engedélyezettek: %elements.

en: Allowed Style properties: @properties
hu: Engedélyezett stílus tulajdonságok: @properties

en: Rules for Class Names
hu: Szabályok az osztálynevekhez

en: Rules for Element IDs
hu: Szabályok az elemazonosítókhoz

en: Rules for URLs used within inline styles
hu: Szabályok a beágyazott stílusokban használt webcímekhez

en: Color and background properties
hu: Szín és háttér tulajdonságai

en: Text properties
hu: Szöveg tulajdonságai

en: Box properties
hu: Doboz tulajdonságai

en: Border properties (1)
hu: Keret tulajdonságai (1)

en: Border properties (2)
hu: Keret tulajdonságai (2)

en: Dimension properties
hu: Méret tulajdonságai

en: Positioning properties
hu: Elhelyezés tulajdonságai

en: Layout properties
hu: Elrendezés tulajdonságai

en: List properties
hu: Lista tulajdonságai

en: Table properties
hu: Táblázat tulajdonságai

en: User interface properties
hu: Felhasználói felület tulajdonságai
