WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: Style properties
nl: Stijleigenschappen

en: Allowed HTML tags: @tags
nl: Toegelaten HTML-tags: @tags

en: Policy
nl: Beleid

en: Domains list
nl: Domeinenlijst
