WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc6) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter

en: Style properties
sv: Egenskaper för stil

en: Allowed HTML tags: @tags
sv: Tillåtna HTML-taggar: @tags

en: Policy
sv: Riktlinje

en: Domains list
sv: Domänlista

en: Layout properties
sv: Egenskaper för layout
