WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc7) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Input filters
da: Input-filtre

en: Font properties
da: Font-egenskaber

en: Style properties
da: Stil-egenskaber

en: Allowed HTML tags: @tags
da: Tilladte HTML-tags: @tags

en: Policy
da: Betingelser

en: Color and background properties
da: Farve- og baggrundsegenskaber

en: Text properties
da: Tekstegenskaber

en: Box properties
da: Boksegenskaber

en: Dimension properties
da: Dimensionsegenskaber

en: Positioning properties
da: Positioneringsegenskaber

en: Layout properties
da: Layoutegenskaber

en: List properties
da: Listeegenskaber

en: Table properties
da: Tabelegenskaber

en: User interface properties
da: Brugerfladeegenskaber
