WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc7) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Input filters
fi: Syöttömuodot

en: Style properties
fi: Tyyliominaisuudet

en: Allowed HTML tags: @tags
fi: Sallitut HTML-tagit: @tags

en: User interface properties
fi: Käyttöliittymän ominaisuudet
