WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc8) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: HTML comments
ca: Comentaris HTML

en: Allowed HTML tags: @tags
ca: Etiquetes HTML permeses: @tags

en: HTML elements and attributes
ca: Elements HTML i atributs

en: Policy
ca: Política

en: Allowed Style properties: @properties
ca: Propietats d'estil permeses: @properties

en: Rules for Class Names
ca: Regles pels noms de classes

en: Use this option to allow HTML comments.
ca: Utilitzeu aquesta opció per permetre comentaris HTML.
