WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc8) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Input filters
it: Filtri di input

en: Style properties
it: Proprietà stile

en: Allowed HTML tags: @tags
it: Elementi HTML permessi: @tags

en: Domains list
it: Elenco dei domini
