WYSIWYG Filter (7.x-1.6-rc9) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Input filters
uk: Фільтри введення

en: Font properties
uk: Властивості шрифту

en: Style properties
uk: Властивості стилю

en: Allowed HTML tags: @tags
uk: Дозволені теґи HTML: @tags

en: Policy
uk: Поведінка

en: Table properties
uk: Властивості таблиці
