WYSIWYG Map (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: center
be: цэнтар
