WYSIWYG Map (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: center
sv: centrerad
