WYSIWYG Map (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: center
el: κέντρο
